Frida Mom chladicí absorpční Ice Maxi vložky + jednorázové poporodní kalhotky

Frida Mom chladicí absorpční Ice Maxi vložky + jednorázové poporodní kalhotky

730 Kč
Ulevte si od bolesti a ošetřete namožená místa vaší „Vagi“ tím nejlepším a nejjednodušším způsobem. Pryč jsou doby, kdy si maminky složitě vytvářely chladivé obklady a vkládaly kostky ledu do poporodních kalhotek. Chladicí absorpční Ice Maxi vložky Frida Mom kombinují vlastnosti zklidňujícího chladu a absorpční schopnosti poporodní vložky. Jsou proto třetím krokem k rychlému zotavení po porodu.

Popis

5 KROKŮ K RYCHLÉMU ZOTAVENÍ PO PORODU

KROK 1 – 2 – 3 – 4 – 5

Frida Mom chladicí absorpční Ice Maxi vložky + jednorázové poporodní kalhotky

Obsah balení: 8 ks chladících maxi vložek + 2 ks jednorázových kalhotek (šortky)

Dobrá rada od FRIDA MOM!
Chladicí absorpční Ice Maxi vložka Frida Mom vám pomůže v prvních dnech po porodu snížit bolestivost porodních zranění a eliminovat otok intimních partií. Během chvilky vám uleví od pulzující bolesti, která dokáže být hodně nepříjemná. Jde o jednoduchý a přitom velmi účinný způsob, jak přirozeně a bez léků zmírnit bolest a mít více energie na první chvilky s miminkem.

Mohlo by se také hodit

Hodnocení

4.5
Ohodnotit
53
12
1
0
3
Hodnotilo 69 uživatelů
Za mě největší blbost. Pokud vás po porodu sešijí, tak opravdu nechcete vložku, která je 4cm nebo kolik vysoká a tvrdá. Nedá na se ní při sesiti sedět. Všechny letěly při odchodu z porodnice do koše🤷‍♀️ - nesmysl. Rozhodne nedoporučuji. Co ale doporučuji, je intimní gel a sprška, super věci. Ale vložky NE!
Denisa — 17. 8. 2023
Byla jsem velmi ráda, že jsem si je koupila. Na první dny po porodu je chladivý gel velmi dobrý
— 28. 11. 2022
Kalhotky skvělé, vložky jsem nakonec nestihla použít.
— 22. 8. 2022
Nejlepší věc, co jsem si na poporodní obdobi mohla koupit. Vložky skvěle ochladily hned v porodnici a ty kalhotky? Absolutně nesrovnatelné s klasickými sitovanymi. To pohodlí! Za mě naprostá pecka, určitě za tu investici stojí.
Anna — 8. 10. 2021
Nejlepší investice do porodnice, velmi mi pomohly s otokem po nastrihu a bolestí
— 17. 8. 2021