Frida Mom Základní sada do porodnice

Frida Mom Základní sada do porodnice

1 590 Kč
Praktická Frida Mom základní sada do porodnice pro rychlé zotavení po porodu. Geniální pomůcky vás budou doprovázet při každé cestě na toaletu a poskytnou intimním partiím okamžitou úlevu od bolesti.

Popis

Frida Mom základní sada do porodnice

CO JE UVNITŘ?Mise značky Frida Mom: Připravit budoucí maminky na porod, který není ve skutečnosti vůbec sexy a nikdo o tom raději nemluví. Realita je ale tvrdá… Proto jsme našli jednoduchá, ale účinná řešení pro nástrahy, se kterými se maminky při a po porodu setkávají.

Mohlo by se také hodit

Hodnocení

5
Ohodnotit
50
8
1
0
0
Hodnotilo 59 uživatelů
Dobrý den, rodila jsem před týdnem a tuto sadu určitě doporučuji. Výborná věc jak do porodnice, tak i potom na doma. Kalhotky velmi příjemné, nikde neškrtí, sedí a drží i klasické poporodní vložky. Kombinace chladící vložky, ubrousky a pěna též skvělé. Zvlášť oceňuji intimní spršku hlavně teď doma, výborná, úžasná a užitečná věc. Nemusím pokaždém použití wc chodit do sprchy. Tato sada senzace ☺️😉👍
Hanka — 3. 2. 2024
Sada, ve které jsem našla vše, co jsme potřebovala v porodnici, a poté i v šestinedělí. Nejvíce mě zaujali kalhotky, které skvěle seděly a byly velmi příjemné na těle. Moc mi také pomohly chladící vložky.
Zuzana — 30. 10. 2023
Měsíc zpátky jsem porodila a byla jsem velmi zvědavá, jak vložky fungují a byla jsem překvapená. Krásně chladí a hlavně opravdu urychlují hojení. Lékaři a sestřičky byli velmi, ale opravdu velmi překvapeni. Nebylo skoro poznat že jsem porodila. Šití se pěkně hojilo a otoky nikde. Proto jsem i v nemocnici ukázala, co mi pomohlo. Personál se s tímto nesetkal,tak si fotil pomůcky a říkali,že budou doporocuvat na predporodnich kurzech 😉
Lucie Vytisková — 24. 6. 2022
Dle mého názoru, výborná věc do porodnice i později na doma. - Kalhotky skvěle padnou, hezky drží na těle a také hezky drží klasické poporodní vložky v pozici, kde mají být. - Kombinace chladících vložek, ubrousků a pěny úžasně ulevuje od bolesti. Jediné, co mi v sadě chybí je intimní sprška. Tu jsem si dokoupila zvlášť a je také výborným doplňkem. Člověk nemusí běhat po každém čurání do sprchy, ušetří tím čas a může se věnovat miminku.
Eva — 30. 8. 2021