Frida Mom Velká sada do porodnice

Frida Mom Velká sada do porodnice

2 790 Kč
Unikátní soubor pomůcek pro rychlé zotavení po porodu. Budou vás doprovázet celým porodem, od prvních kontrakcí až po narození miminka, od intimní hygieny až po zklidnění a úlevy od bolesti.

Popis

Frida Mom Velká sada do porodnice

5 KROKŮ k rychlému zotavení po porodu – intimní hygiena, pohodlné oblečení, chladivá úleva, zklidnění a úleva od bolesti.

CO JE UVNITŘ?Mise značky Frida Mom: Připravit budoucí maminky na porod, který není ve skutečnosti vůbec sexy a nikdo o tom raději nemluví. Realita je ale tvrdá… Proto jsme našli jednoduchá, ale účinná řešení pro nástrahy, se kterými se maminky při a po porodu setkávají.

Mohlo by se také hodit

Hodnocení

5
Ohodnotit
59
7
1
1
0
Hodnotilo 68 uživatelů
Velká sada do porodnice obsahuje vše, co žena na svůj velký den potřebuje. Vyzdvihla bych především super pohodlné a hlavně neprůhledné jednorázové kalhotky a péči o poporodní zranění s chladivým efektem (vložky, pěna, ubrousky), to je ooravdu geniální věc pro úlevu od bolesti. Kojící košile je do detailu promyšlená a má zapínání jak vepředu pro kojení, tak vzadu pro snadné oblékání/svlékání. Jen škoda, že je jen v jedné velikosti. Box obsahuje opravdu promyšlené funkční výrobky a navíc s krásným designem, doporučuji, i třeba jako opravdu užitečný dárek pro nastávající maminku.
Eliska — 1. 11. 2022
Krásně balené, teprve vyzkouším
— 28. 6. 2022
Zázrak. Veškerá poporodní péče naprosto top, krásně se hojim, košilka pohodlná, vzdušná. Doporučuji.
Aneta — 24. 5. 2022