Frida Mom jednorázové poporodní kalhotky po císařském řezu, 8 ks

Frida Mom jednorázové poporodní kalhotky po císařském řezu, 8 ks

519 Kč
Seznamte se! Extrémně pružné a velmi pohodlné. To jsou jednorázové poporodní kalhotky po císařském řezu Frida Mom. Udrží na svém místě vložku (a vše ostatní) a zároveň se nerolují dolů přes jizvu. Nikde netlačí ani nestahují. Jsou tak příjemné na dotek, že se jich nebudete chtít vzdát ani ve chvíli, kdy je už dávno nebudete potřebovat. Jednorázové poporodní kalhotky Frida Mom jsou druhým krokem k tomu, abyste byla po porodu opět brzy v plné kondici.

Popis

5 KROKŮ K RYCHLÉMU ZOTAVENÍ PO PORODU

KROK 1 – 2 – 3 – 4 – 5

Frida Mom jednorázové poporodní kalhotky po císařském řezu

„More flexible than your prenatal yoga teacher.“

Obsah balení: 8 ks jednorázových kalhotek s vysokým pasem

Dobrá rada od FRIDA MOM!
Speciálně po porodu vedeném císařským řezem je velmi důležité nechat jizvu dýchat a zabránit čemukoliv, co by mohlo ohrozit její klidné hojení. Což může být i guma od obyčejných poporodních kalhotek. Právě proto jsme naše poporodní kalhotky Frida Mom navrhli s vyšším pasem, který drží na místě (přesto nikde netlačí!) a neroluje se dolů.

Mohlo by se také hodit

Hodnocení

5
Ohodnotit
30
4
0
0
0
Hodnotilo 34 uživatelů
Výborně sedí, pěkně se přizpůsobí, perfektně podrží bříško a zpevní ránu. Jsou dostatečně vysoké, díky čemuž se netlačí do řezu. 100 % doporučuji.
Kateřina Hetmánková — 31. 1. 2022
Kalhotky typu šortky sedí mnohem lépe, vzala jsem tyto, protože ty šortky nejsou dostupné. Účel splní, takže jsem spokojená a doporučuji...
— 22. 9. 2021