Fridababy NoseFrida nosní odsávačka

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka

190 Kč
Nosní odsávačka navržená, testovaná a doporučovaná švédskými pediatry. Prověřená desetiletými testy. Ideální na cesty i do kabelky.

Popis

Fridababy NoseFrida nosní odsávačka

TIPY:

Mohlo by se také hodit

Video

Hodnocení

4.5
Ohodnotit
66
8
5
2
2
Hodnotilo 83 uživatelů
Skvělá věc pokud potřebujete rychle pomoct dítěti, bez elektriky, bez hluku, bez pláče.
Charolotte Lída P. — 9. 12. 2020
Velmi oceňuji praktické cestovní balení. Odsávačka se vejde opravdu všude a je možné ji brát i na cesty. Manuální použití je velmi šetrné k dětskému nosíku, v kombinaci se sprejem pomáhá ulevit od rýmy. Doporučila bych na spíše slabší rýmu nebo když je rýma opravdu spuštěná.
Markéta — 7. 11. 2020
Malá trpí na rýmičku, neustále má něco v nose a z používání klasické odsávačky na vysavač jsme byli doma už všichni hodně unavení. Ústní odsávačka zaručí stejný výsledek za nulového rámusu, rychlost odsávání i dodržení hygieny je naprosto v pořádku. Velice příjemný je i sprejík do nosu, který v průběhu odsávání používáme, Timejku vůbec nedráždil a zvlhčil sliznici. Nenahraditelné je i balení a možnost snadného použití v době cestování, teď už nemusím řešit, jaký typ vysavače atd mají naše babičky, teď už si sami pomůžeme a vystačíme.
Petra Bogarová — 5. 11. 2020
Odsávačka NoseFrida je ideální na cesty, protože je dodávána v praktickém pouzdru. Pro domácí použití bohužel dle mého názoru nenahradí elektrickou odsávačku, či odsávačka napojitelnou na vysavač, které jsou silnější a hlavně rychlejší. Ne každému také vyhovuje odsávání ústy.
Dominika Š. — 5. 11. 2020
Tuto odsávačku hodnotím jako skvělou na cestování nebo tam, kde není možnost odsávačky na vysavač. Je v malém praktickém balení. Funguje dobře, dětský nos je po vysátí čistý.
Nikol Červinková — 5. 11. 2020
Nosní odsávačka NoseFrida je výborný pomocník při zahlenění a rýmě u malých dětí, ktere jeste neumi spravne a efektivne smrkat. Velmi me zaujalo prakticke cestovní balení, kdy je možné využít odsávačku i na cestách a dovolené, kde nemam pristup k vysavači, na který se dáji napojit odsávačka jiných výrobců.
Ticha — 5. 11. 2020
Nosní odsávačka NoseFrida nám bohužel nevyhovovala. Ačkoliv jsou zde filtry, tak ne každému vyhovuje to, že ústy odsává hleny. Tuto práci jsem tedy přenechala manželovi, kterému se nezvedal žaludek. Bohužel se mu nepovedlo odsát téměř nic, což se nám s elektrickou odsávačkou nestalo. Nemohu tedy doporučit.
Ježečka — 5. 11. 2020
Odsavacka má krásné balení, super praktické pouzdro na cesty, jinak má i tak tvar, ale bohužel jsem s ní nic nevytahla a skoro mi vypadly plíce, bylo to jako tou paní do balonku při testu na alkohol, jen nefoukate, ale sajete.
Jana Hecl — 2. 11. 2020
Praktické cestovní balení. Odsání ústy, je trochu pocitově nepříjemné, ale bezpečné a účinné. Na cestách jsme využili a po předchozím užití spreje se slanou vodou jsem byla velmi spokojená. Jediné o bych vytkla je nedostatek náhradních filtrů v balení.
Andrea Matějko — 31. 10. 2020
Spokojenost s odsávačkou. lehká při manipulaci, i čištění. Rychle a bezbolestně vysaje co má. Dítě se nestresuje. Doporučuji i nosní sprej.
papackovamarketa — 31. 10. 2020
Praktický pomocník, nejen pro podzimní období, kdy malá rýma často znepříjemňuje život malému miminku i jeho rodičům. Ruční nosní odsávačka pomáhá snadno a bezpečně vyčistit i malé nosánky, aby mohly naši nejmenší opět spokojeně dýchat. Pro bezproblémové odsátí lze použít nosní sprej NoseFrida s přírodní solí. Vše je určeno pro děti už od narození a díky praktickému obalu je vhodným parťákem i na cesty.
Libuše Králová — 30. 10. 2020
Pokud miminko trápí už v prvních měsících běžné nemoci, jako je rýma, či plynatost, tak mohu vřele doporučit řešení - produkty od Fridababy. U nosní odsávačky se mi líbí hygienický filtr, který brání přenosu bakterií a hlenů. Jednoduché ale zároveň bezpečné použití, a pokud jsou nějaké hleny nepoddajné, pomůže navlhčení nosním sprejem NoseFrida. Sprej je roztok z přírodní soli a je příjemné, že je vhodný i ke každodennímu použití. Malá špička aplikátoru je velké plus, vhodná i pro ty nejmenší nosánky.
Mrstikova7 — 30. 10. 2020
Kvůli odsávačce na vysavač se starší dcerka bojí vysavače. Tato odsávačka je skvělá. Nedělá se u ní žádný rámus. Použití je jednoduché a rychlé. Oceňuji cestovní balení, takže odsávaˇcka může kamkoliv s námi. Vřele doporučuji.
MichaelaRitschel — 29. 10. 2020
Velmi jednoduchý a dokonalý pomocník při dětské rýmečce. Je skvělý i na cesty, protože je v praktickém cestovním pouzdře. Opravdu velmi dobře vysaje nosánek a miminko je spokojené. Velmi dobře hodnotím zejména praktické cestovní balení. Vřele mohu doporučit.
Alisa — 23. 10. 2020
Když není možnost použít odsávačku na vysavač, tak volím tuto. Opravdu vysaje nosánek a miminko je spokojené.
Salamandr — 20. 10. 2020
Jednoduchý a skvělý pomocník při začínající rýmě . Bezvadný na cesty, je v praktickém cestovním pouzdře., můžu mít vždy s sebou.
Hana BA — 17. 10. 2020
Prudukt je dobrý pri slabé ryme, pří ucpanem nosu je nutné vzít elektrickou odsavacku nebo vysavac. Ale určitě je to dobry pomocník na cesty.
Michaela Koutová — 12. 10. 2020
Odsávačka je super a velký pomocník v této usmrkané době. Velice mě těší jak je přenosná v pevném pouzdře.
MartinaA — 10. 10. 2020
Velmi jednoduchý a dokonalý pomocník při dětské rýmečce. Je skvělý i na cesty, protože je v praktickém cestovním pouzdře. Vřele mohu doporučit.
Sonamik — 5. 10. 2020
S tímto problémem jsem bojovala už u svých dětí a nebylo to nic moc. Současná doba nám nabízí spoustu řešení. Proto dávám obrovské plus odsávačce od Fridy. Pryč je doba, kdy jsme potřebovali vysavače a pomocníka. Velmi jednoduchá , rychlá a účinná aplikace zaručuje miminku, že bude během chvilky bez potíží. Jednoznačně maminkám doporučuji i se svou malou vnučkou.
Lenka — 5. 10. 2020
Tento výrobek mě moc nezaujal, jediné co je výhoda, že lze odsávačku vzít kamkoliv sebou v hezkém cestovním balení. Jako nouzové řešení určitě postačí, ale při velké rýmě prostě nestačí a je za mě nutné použít vysavač, je to i rychlejší pro miminko a nevzteká se u toho.
Michaela Lánská — 5. 10. 2020
líbí se mi snadné použití, velikost a že skutečně funguje.
petraval — 3. 10. 2020
Odsávačka je super, už budeme používat jen tuto. Jelikož s touto odsávačkou se podařilo že je u nás odsávání bez breku :)
Aneta Kassem — 29. 9. 2020
Velmi praktická odsávačka nosních hlenů, zejména na cesty, dovolenou, kdy není možné využít připojení na vysavač. Velmi kladně hodnotím zejména praktické cestovní balení.
Iveta Mužíková — 25. 9. 2020