Fridababy chytrý dudlík pro dávkování léků

Fridababy chytrý dudlík pro dávkování léků

250 Kč
Ani kapka nazmar! MediFrida je pediatry schválený chytrý dudlík, který umožní spolknout tekuté léky bez křiku a stresu. Tekutina se vyloučí ze strany tváře a díky tomu obchází chuťové pohárky, aby ji dítě nevyplivlo, ale spolklo. MediFrida je jedinečný způsob, jak dodat potřebné léky v klidu a s jistou plné dávky. A protože je to opravdový dudlík, tak aplikace léku nepřeruší usínání ani spánek.

Popis

Fridababy chytrý dudlík na dávkování léků

Chytrý dudlík pro aplikaci tekutých léků je jedinečná kombinace aplikátoru a dudlíku, která umožňuje nasadit miminku tekutý lék bez stresu. Tekutina navíc vtéká do úst ze strany tváře, kde nejsou chuťové pohárky a miminko je nebude vyplivovat.

Jednoduché použití:
  1. Naplňte standardní injekční stříkačku (není součástí balení) přesnou dávkou léku.
  2. Zaveďte stříkačku jemným otáčením do nástavce na dudlíku.
  3. Dudlík s naplněnou stříkačkou vložte do úst miminku. Pomalu stlačujte stříkačku, aby se lék dostal do úst.
  4. Vyndejte stříkačku ven a kolíčkem zavřete otvor, aby se z aplikátoru stal dudlík.
Stejný design dudlíku se používá v nemocnicích po celém světě.

Mohlo by se také hodit

Hodnocení

5
Ohodnotit
17
2
0
0
0
Hodnotilo 19 uživatelů
Dudlík je opravdu skvělým pomocníkem pro dávkování tekutých léků. Můj syn měl problém s aplikací tekutého železa, které musí brát od narození. Aplikace lžičkou byla naprosto nemožná a tak jsem musela využívat stříkačku, což bylo synovi nepříjemné, ale byla to nejefektivnější možnost. Pak jsme měli možnost vyzkoušet chytrý dudlík od Fridababy a nemůžu si ho vynachválit, aplikace léků je teď pro syna mnohem příjemnější a pro mě tudíž taktéž. Mám jedinou výtku mám k velikosti dudlíku, který je vhodný pro děti zhruba od 3. měsíců a výš, čili kdybych tento dudlík měla dát synovi hned po narození, tak by mi ho nepřijmul. Určitě by nebylo špatné udělat i menší velikost.
Silvie Kaucká Ascherová — 15. 12. 2023
Zatím jsme nezkoušeli. Je potřeba dokoupit klasickou stříkačku
— 28. 2. 2023