Fridababy Windi rektální rourka, 10 ks

Fridababy Windi rektální rourka, 10 ks

290 Kč
Windi je dutá trubička vynalezená lékaři, která bezpečně a přirozeně ulevuje od plynatosti, zácpy a zklidňuje koliku. Windi funguje okamžitě a nevyžaduje požití žádných kapek nebo léků. Windi má zaoblenou špičku, která je dostatečně dlouhá, aby dosáhla přes sval, který brání uvolnění plynu, a má také zarážku, která zabraňuje příliš hlubokému zavedení.

Popis

Fridababy Windi rektální rourka

Mohlo by se také hodit

Video

Hodnocení

5
Ohodnotit
87
3
2
0
0
Hodnotilo 92 uživatelů
Nesmírně děkuji za tento výrobek! V šestinedělí nás opravdu zachránil. Psychicky bych ty šílené synovi koliky asi bez rourky nezvládla! Bylo to extrémně náročné období a bylo by mnohem horší, když by nám tuto vychytávku kamarádka pediatrička nedala jako dárek před narozením syna. Měla jsem z toho v prvopočátku obavy, zaučila mě. Krize člověka dožene, odhodí bloky a jde všechno stranou...Hlavně, aby tomu človíčkovi pomohl. Obrovská vděčnost!!!
Markéta Č. — 7. 3. 2024
Bezpečné,jemný materiál
— 24. 2. 2021
Rourka nám zachranuje život , miminko často brečí a toto je jediná pomoc. daleko lepší než nějaké kapičky z lékárny.
Charolotte Lída P. — 9. 12. 2020
Okamžitá úleva pro kroutící se miminko.
— 29. 11. 2020
Skvělý pomocník při bolestech dětského bříška a při kolikách. Oceňuji malé praktické balení s 10ks, které se snadno vejde do každé tašky.
Markéta — 7. 11. 2020
Rektální rourka je skvěly pomocník při častých obtížích našeho miminka při plynatosti a kolice. Rychle a bezbolestně uleví a dítě netraumatizuje. Mnohem lepší než obyčejná rourka. Výhoda je i 10 jednorázových rourek v balení. Nemusíte poté rourky čistit, je to bez práce.
papina — 7. 11. 2020
Top produkt
Denisa — 5. 11. 2020
Po přechodu na umělé mléko trápí moje miminko plynatost. Po vyzkoušení všech možných cviků, kapek a čípků už jsem si nevěděla rady a vyzkoušela jsem tedy rektální rourku Windi. Použití rourky je naprosto jednoduché, pro miminko bezbolestné a hlavně rychle uleví. Užší konec rourky se zasune do zadečku a za chvíli je slyšet písknutí, což znamená, že se uvolnily větříky. Balení obsahuje 10 jednorázových rourek, které už jsme spotřebovali, ale máme na cestě další balení. Doporučuji.
Dominika — 5. 11. 2020
Rektální rourka Windi je skvělým pomocník pro všechny rodiče miminek, které trápí koliky a bolesti bříška. Po použití rektalni rourky se diteti okamžitě ulevilo. Rourka se snadno a bezpečně používá a efekt je téměř okamžitý. Vřele doporučuji.
Ticha — 5. 11. 2020
Tato věcička nás zachránila od bolesti bříška. Úleva přišla rychlostí blesku. Použití je snadné.
Nikol Červinková — 5. 11. 2020
Naprosto úžasný pomocník při boji s větříky. Použití je velice jednoduché, po zasunutí do zadečku miminka se ozve písknutí, čímž se miminku uleví. V balení je 10 kusů, my jsme zatím použili 4. Vyhovuje mi jednoduchá aplikace, bez chemie nebo nežádoucích účinků. Doporučuji!
Ježečka — 5. 11. 2020
Byli jsme moc spokojeni. Balení vypadá velmi hezky a roztomilé, je v něm několik kusů, rekla bych, že jsou plastové, víc bych ocenila 100% lekařský silikon. Dobře se zavádí , hůř bych ohodnotila , že se čistí a nebo jako jednorázové- to by vyšlo hodně draze. V celkovém dojmu to doporučuji.
Jana Hecl — 2. 11. 2020
Použití rychlé a jednoduché. Není dobré užívat moc často, ale když je nejhůř, nebo miminko pořád bez úspěchu tlačí a pláče, je dobré mít tuto pomůcku doma. Především v prvních 3 měsících života, než posilní svalíky.
Andrea Matějko — 31. 10. 2020
Malý pomocník při velkých obtížích - snadné a rychlé použití, okamžitá úleva.
Libuše Králová — 30. 10. 2020
rourku jsme zatím použili jenom jednou, ale pomohla okamžitě. Vhodná velikost balení, vydrží delší dobu, přijatelná cena.
Mrstikova7 — 30. 10. 2020
Zatím jsem použila jen jednou, ale použití je opravdu velice snadné. Zavede se do zadečku a po písknutí se dcerce opravdu ulevilo. Upřímně doufám, že nebudu muset používat často, ale pokud ano, tak vím, že tohle ji opravdu pomůže. Prostě snadno a rychle je po problému :)
MichaelaRitschel — 29. 10. 2020
Dokonalý pomocník při bolesti bříška. Miminko aplikací nijak netrpí a je vidět okamžitá úleva. Windi se stal součástí naší cestovní tašky na kočárek. Dítěti uleví okamžitě, bez nutnosti požití léků, kapek, bez rizika alergické reakce. Windi se stal součástí naší cestovní tašky na kočárek. Určitě doporučuji.
Alisa — 23. 10. 2020
Miminko bylo spokojené a bolavé bříško přestalo bolet ihned po použití. Snadná manipulace a skvělý efekt.
Salamandr — 20. 10. 2020
Je to trubička, která se zasune klasicky do zadečku, počkáte pár vteřin a pak byste měli uslyšet písknutí, (pokud se zadařilo) a miminku se opravdu uleví. Zkoušela jsem to hlavně v noci, jelikož to jsou u nás koliky nejhorší. A vždycky se krásně vyprázdnil a byl klid. V balení je 10 trubiček na jedno použití.
Jana Jüstelova — 20. 10. 2020
Ideální a velmi rychlá a jednoduchá pomůcka při bolestech bříška. Efekt je rychlý, bez chemie a apod.
Hana BA — 17. 10. 2020
Dřív jsem u syna používala obyčejnou rourku a bez efektu, neustále ucpana od olejicku či krémů, ale s touhle rourkou se ději zázraky, neucpava se a hned pří zavedení je vidět uleva a okamžitá pomoc. Skvělý produkt.
Michaela Koutová — 12. 10. 2020
Rektální rourka je pro nás naprostý zázrak. Nejprve jsem byla trochu skeptická, ale když nepomohly žádné kapky, mastičky ani cvičení, říkala jsem si, že není co zkazit. Použití rourky je naprosto jednoduché a rychlé. Co je však hlavní, že je opravdu účinné. Po chvilce od zavedení se ozve písknutí a miminku se velmi uleví. Už jsem si koupila další balení. Doporučuji!
Iva Š. — 10. 10. 2020
Velká spokojenost, rektální rourky plní svůj účel pro spokojené bříško.
MartinaA — 10. 10. 2020
Dokonalý pomocník při bolesti bříška. Velice jemné a šetrné rourky, který dokonale splní svůj účel. Vřele doporučuji.
Sonamik — 5. 10. 2020
Naprosto rychlá, jednoduchá a účinná pomůcka, která našla doma svoje místo. Nepomáhaly olejíčky, mazání, chování .... Miminko aplikací nijak netrpí a je vidět okamžitá úleva. A to je to nejdůležitější, proč rektální rourku s klidem používat. I když je na trhu spousta podobného zboží, doporučuji všem budoucím i stávajícím maminkám s malými robátky.
Lenka — 5. 10. 2020
Jsem velice mile překvapená, očekávala jsem stejný efekt jako u klasické rektální rourky, ale hned při prvním použití jsem byla vyvedena z omylu. Během chviličky plná plenka a usměvavé miminko. Windi se stal součástí naší cestovní tašky na kočárek. Určitě doporučuji všema deseti.
Michaela Lánská — 4. 10. 2020
rourky jsou super, překvapivě rychle pomohly zvládnout problémy s kolikou.
petraval — 3. 10. 2020
Spokojenost co víc dodat. Koliky a pláč přestali ihned po použití.
Aneta Kassem — 29. 9. 2020
Úžasný pomocník pro děti s kolikou, nadměrnou plynatostí. Dítěti uleví okamžitě, bez nutnosti požití léků, kapek, bez rizika alergické reakce.
Iveta Mužíková — 25. 9. 2020
Velmi rychlé a účinné řešení od bolesti.
— 5. 8. 2020