Fridababy Tooth Hugger 3D zubní kartáček, žlutý

Fridababy Tooth Hugger 3D zubní kartáček, žlutý

197 Kč
Unikátní dětský 3D zubní kartáček, který vyčistí malé zoubky jedním tahem ze všech tří stran. Bitva začíná! Unikátní 3D hlavice kartáčku útočí na plak čištěním ze všech stran najednou. Kartáček má geniální design, který vyčistí malé dětské zoubky jedním tahem ze všech stran. Dostupný ve 3 barevných provedeních (žlutý, modrý, lososový).

Popis

Fridababy Tooth Hugger 3D zubní kartáčekUPOZORNĚNÍ:
Dítě s kartáčkem musí být pod dohledem dospělých. Hlavice s vlákny se nemá kousat ani žvýkat. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte. Výrobek není hračka ani kousátko. Před použitím omyjte. Neobsahuje latex a BPA.
Značka Fridababy nabízí praktické, jednoduché a inteligentní pomůcky pro děti a rodiče, které zjednodušují život novopečeným rodičům. Za vývojem produktů stojí švédští odborníci a rodiče, kteří kladou důraz především na 100% bezpečnost, efektivní účinek a prémiovou kvalitu materiálů.

Mohlo by se také hodit

Hodnocení

5
Ohodnotit
56
2
2
0
0
Hodnotilo 60 uživatelů
super, pro rychlé čištění
— 19. 8. 2022
Super. Doporučuji! 👍
— 14. 12. 2021
Vypadá dobře. Příjemný materiál. Dobře se drží. Přísavka pevná, drží na stěně. Čištění moc posoudit nemůžu, mrňavá 15m se 6 zuby se teprve seznamuje.
— 19. 11. 2021