Fridababy HUMIDIFIER 3 in 1 - zvlhčovač vzduchu, difuzér a noční světlo

Fridababy HUMIDIFIER 3 in 1 - zvlhčovač vzduchu, difuzér a noční světlo

1 490 Kč
HUMIDIFIER je geniální kombinace zvlhčovače vzduchu, difuzéru a nočního světla. Elegantní a efektivní doplněk do dětského pokojíčku.Když je dětský pokoj sušší než přednáška filozofie, je čas zprovoznit zvlhčovač Breathe Frida 3 v 1. Zvlhčením vzduchu předejdete infekcím a onemocněním dýchacího ústrojí, popraskaným rtům či suché pokožce. Zvlhčovače jsou vhodné i pro děti, které trpí astmatem, alergií či atopickým ekzémem. BreatheFrida je geniální kombinace zvlhčovače vzduchu, difuzéru a nočního světla. Elegantní a efektivní doplněk do dětského pokojíčku.

Popis

Společnost Fridababy nabízí praktické, jednoduché a inteligentní pomůcky pro děti, které zjednodušují život novopečeným rodičům. Za vývojem produktů stojí švédští odborníci a rodiče, kteří kladou důraz především na 100 % bezpečnost, efektivní účinek a prémiovou kvalitu materiálů.

Mohlo by se také hodit

Hodnocení

5
Ohodnotit
34
4
1
0
0
Hodnotilo 39 uživatelů
Funkce zvlhčovače je supr, jednoduché nastavení . Ale noční světlo to tedy rozhodně není, je uvedeno že je na výběr z několika barev ale na výběr jsou jen odstíny modré a zelené a ty nejsou vůbec vhodné na spaní...
— 30. 12. 2023
Úžasný difuzér, dlouho nebyl u vás k dostání a až vánoční kalendář překvapil🤗
— 19. 12. 2022
Difuzér se mi moc líbí, lehce bublá jako potůček, příjemně svítí a ta mlha je kouzelná a chladivě příjemná.
Sue — 21. 7. 2021
Jsem docela spokojená s difuzerem. Jediné co mi vadí, že světlo nejde rozsvítit vlastním vypínačem. Aby svítilo třeba i při zvlhčovani vzduchu. Jinak fouká krásně.
— 7. 3. 2021